Tolga Eryılmaz

Tolga Eryılmaz™Son yıllarda tıp dünyasında hızla gelişen yöntemler sayesinde günden güne estetik cerrahisi işlemleri artık eskisi kadar zahmetli ve yorucu olmaktan çıkmış durumdadır. Bu durum beraberinde plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahide yapılan işlemlerin Ankara estetik cerrah moda haline gelmesine ve elbiselerde olduğu gibi cerrahi işlemlerde de yıllara göre belirlenen akımlara dönüşmesine yol açmıştır.

Hem yararlı hem de zararlı olabilen bu moda olgusunun kontrolü, hasta ve doktor arasında kurulacak olan güven ilişkisine bağlıdır. Yapılacak işlemin hasta ve doktor arasında kurulması gereken sağlıklı iletişim süreci ile dönemin modasına uymaktan daha çok hastaya uzun vadede çıkar sağlayacak bir cerrahi işlem olmasına özen gösterilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda doktor seçimi, bireyin cerrahi işlem sonrasındaki geleceği için hayati önem taşır.

image

Ankara Estetik Tolga Eryılmaz Farkı

image

Doç. Dr. A. Tolga Eryılmaz, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahide modadan çok hastanın isteklerini de göz önünde bulundurarak kişinin vücut yapısına en uygun işlemi belirlemede oldukça başarılı bir estetik cerrahıdır. Cerrahi işlemlerdeki öncelikli amacı, hastanın yaşamsal fonksiyonlarını engelleyen şekilsizlikleri tespit etmek ve tespit edilen bölgeyi vücudun geri kalanına uyum sağlayacak biçimde yeniden şekillendirir. Bu bakımdan hastalarından tam not alan Tolga Eryılmaz ayrıca tıp dünyasında alanıyla ilgili gelişmeleri sıkıca takip etmekte ve fırsat bulduğu çalışmalara katılmaya özen gösterir.

image

Kendinizi Güvenilir Ellere Teslim Edin

Ankara Yenimahalle’ de bulunan kliniğinde hastalarını ağırlayan Doç. Dr. A. Tolga Eryılmaz, yurt içinden ve yurt dışından yüzlerce hastaya hizmet vermektedir. Hastalarıyla kurduğu ana kaynağı güven olan iletişim sürecinde hastayı ve isteklerini özenle dinleyip kendi tecrübelerini de dâhil ettiği bir karar aşamasının sonucunda hastanın da rızası ile en uygun cerrahi işlem prosedürlerini titizlikle uygular. Hastanın randevu için geldiği danışma alanından işlemin yapılacağı yere kadar her bölgenin temizliğine özen gösterilen kliniği, güler yüzlü çalışma arkadaşları ile en iyi hizmeti vermek için çabalar.

Dilerseniz https://drtolgaeryilmaz.com/ internet adresinden yaptırmak istediğiniz işlemin açıklamasını, sürecini, daha önce işlemi yaptırmış kişilerin görüşlerini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda yaptıracağınız işlem öncesinde Doç. Dr. A. Tolga Eryılmaz ile iletişim kurmak ve kendisiyle yüz yüze görüşebilmek için gerekli iletişim bilgilerini de internet sitesinde bulabilirsiniz.