Rope Pull Switches

image

Halat çekme anahtarı olarak bilinen rope pull switches güvenli halat çekme şalteri ve aynı zamanda da acil durdurma cihazlarıdır. Halat çekme kordon anahtarı bir kaza olması durumunda bantlı konveyörü anında durdurmak için bir acil durdurma anahtarı olarak karşımıza çıkar. Çekme kordonlu şalter, bantlı konveyörün yanına monte edilmesi gereken bir üründür. Gerekli görüldüğü anda ve çekme ipinin konveyör boyunca monte edilmesi gerektiği anda da bunun için tasarlanmış olan şalter her hangi bir durumda da çalıştırılabilir. Taşıma gibi uzun nakliye hattını tel halatı çekerek durdurmak için kullanılan anahtarlarda vardır. Bu anahtar kullanım alanına göre çeşitlilik gösterebilir.

Halat Çekme Anahtarı Çeşitleri

Halat çekme anahtarı kendi içinde çok fazla şekilde çeşitliliğe sahip olmasa da yine de çeşitliliği olan bir üründür. Örneğin standart halat çekme, metal halat çekme, plastik halat çekme, metal plastik karışımı halat çekme şeklindedir. Rope pull switches kullanım alanlarına göre seçim yapılabilen tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler ile ihtiyacınız olana ve kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden halat çekme anahtarlarınız ile teknik özellikler, güvenlik onayları, seçenekler, model özellik listesi, yedek parça aksesuar listesi gibi gerekli tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Gerekli olan kurulum, teknik çizim gibi bilgilerin ise pdf şekline erişim sağlayabilirsiniz.

Halat Çekme Anahtarı Ne İşe Yarar

Çekme kordon anahtarı, bir kaza olduğu durumlarda bantlı konveyörü anında durdurmak için bir acil durdurma anahtarı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çekme kordon anahtarı, bantlı konveyörün yanına monte edilerek çalıştırılabilir olduğu gibi anahtar herhangi bir pozisyonda da çalıştırılabilir. Rope pull switches yani halat çekme anahtarları oldukça rövanşta olan şirketlerin demirbaş rope pull switches listelerinde yer alan bir ürün haline gelmiştir. Bu ürün hakkında bilinmesi gereken her bilgiye kullanım alanlarına kullanılmış olan ürünlerine kadar her biri hakkında bilgi ve belgelere erişim sağlamak isterseniz kesinlikle https://www.kbtelektrik.com/en/pull-rope-emergency-stop-switch-tpr22-pr-lgt sitesi üzerinden bu link aracılığıyla bizlere ulaşabilir gerekli olan tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Halat çekme anahtarları hakkında her şey bu linkte sizler için hazırlanmış durumdadır.